INGINER PROIECTANT DE INSTALATII

SC R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste si urmareste documentatia aferenta proiectelor in ceea ce priveste instalatiile (sanitare, electrice, termice, climatizare, gaze)
- verifica incadrarea in standarde, normative, reglementari
- raspunde de stabilirea cantitatilor de lucrari si materiale
- participa la intocmirea studiului de fezabilitate, proiectului tehnic, pregatirea dosarelor pentru obtinerea autorizatiilor
- isi insuseste si aplica cerintele Sistemului de Management al Calitatii si Mediului

CERINTE

- studii superioare in domeniu
- experienta in lucrul cu calculatorul (Autocad, Etabs)
- experienta semnificativa in proiecte de constructii industriale / 10 ani intr-un institut de proiectare
- capacitatea de a genera solutii, inovare, angajament pentru realizarea obiectivelor
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- ore suplimentare platite dublu
- al 13-lea salariu
- prime de obiectiv pe faze de proiect

Companie de resurse umane, specializata in principal pe recrutarea in domeniul financiar- contabil, marketing si IT.