INGINER PROIECTANT - CONSULTANT (Consultant DP)

TRAPEC S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de proiectare ¿i consultan¿¿/ asiten¿¿ tehnic¿, în domeniul investi¿iilor de drumuri ¿i poduri,
- Consultan¿¿ conform regulilor FIDIC;
- Raportare lunar¿ asupra evolu¿iei activit¿¿ii conform graficelor de e¿alonare a investi¿iei;
- Verificarea situa¿iilor de lucr¿ri;
- Întocmirea certificatelor de plat¿.

CERINTE

- Forma¿ie universitar¿, inginer absolvent al Facult¿¿ii de Construc¿ii C¿i Ferate Drumuri ¿i Poduri;
- Experien¿¿ de minimum cinci ani, atestare MLPAT (inspector ¿antier)
- Bun¿ cunoa¿tere a reglement¿rilor tehnice ¿i legislative în domeniul proiect¿rii construc¿iilor de drumuri ¿i poduri;
- Aptitudini organizatorice, abilit¿¿i pentru lucrul în echip¿, comunicare;
- Bun¿ cunoa¿tere a limbii engleze; cunoa¿terea limbii franceze poate reprezenta un avantaj;
- Abilit¿¿i de utilizare MS Office (cunoa¿terea unor programe de calcul specializate în domeniu reprezint¿ un avantaj)
- Referin¿e legate de participarea la proiecte complexe în domeniu.

BENEFICII OFERITE

- Pozi¿ie interesant¿ pentru dezvoltarea carierei profesionale, dezvoltarea unui parteneriat de lung¿ durat¿.
- Integrare într-un grup cu dimensiune interna¿ional¿
- Pachet financiar atractiv.

Cei interesa¿i sunt ruga¿i s¿ trimit¿ o scrisoare de inten¿ie ¿i un CV.

E¿ti în c¿utarea unui loc de munc¿ motivant, care s¿ te inspire zi de zi? Vrei s¿ lucrezi la standarde interna¿ionale al¿turi de speciali¿ti din întreaga lume? Vrei s¿ fii angajat al unei companii care încurajeaz¿ spiritul de echip¿, creativitatea si dezvoltarea personal¿?