INGINER PROIECTANT CONSTRUCTOR - FUNDATII STALPI, TELECOMUNICATII, HALE METALICE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
- SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
- APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE!!!

PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9:00-17:00, la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79.

SARCINI SI ATRIBUTII:
- Culegerea datelor de pe teren;
- Intocmirea de calcule, memorii tehnice si desene specifice pentru proiectarea structurilor de metal si beton;
- Elaborarea proiectelor;
- Colaborarea cu departamentele implicate in proiect;
- Deplasari la beneficiari si acordarea de asistenta tehnica;
- Urmarirea fazelor determinate ale lucrarilor specificate in proiect;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara aproximativ 50% din timpul de munca.

CERINTE

- Absolvent studii superioare specializarea Constructii Civile, Industriale sau Hidrotehnica;
- Experienta aproximativ 2 ani pe un post similar, proiectare constructii civile sau industriale.
- Cunostinte bune MS Office, Autocad.
- Cunostinte limba Engleza;
- Permis auto, categoria B.

Candidatul ideal trebuie sa fie organizat, ordonat, comunicativ, bun profesionist, muncitor, cu spirit de echipa, cu bune capacitati de analiza si sinteza.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET lunar este de 500-600 EURO.
Se ofera bonuri de masa, diurna, cazare si transport pentru deplasari.
Exista reale posibilitati de promovare.
Program de lucru L-V, 8.30-17.30.
Perioada de proba este de 1 luna.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE SE AFLA IN EXTINDERE SI ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PROIECTAREA IN CONSTRUCTII CIVILE SI INDUSTRIALE.
Locatia este in Bucuresti, sectorul 1.