Inginer Proiectant Constructii Civile junior

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului Departamentului Proiectare si nu are persoane in subordine.

Responsabilitati:
- elaboreaza desene de ansamblu: beton si structuri metalice
- eleboreaza detalii de executie: beton si structuri metalice
- intocmire extrase de materiale
- intocmire documentatii scrise (memorii tehnice)

CERINTE

Studii: Facultatea de Constructii Civile Industriale si Agricole
Fara experienta
Foarte buna cunoastere ACAD 2D si 3D
Bune cunostinte de MS Office (Word, Excel)
Foarte buna cunoastere a limbii engleze; cunoasterea limbii franceze reprezinta un plus
Buna capacitate de invatare, bune abilitati de comunicare, constiinciozitate
Dinamism, proactivitate, onestitate

BENEFICII OFERITE

Se ofera un mediu de lucru profesionist, bonuri de masa, prime de Paste si Craciun.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale