Inginer proiectant - compartimentari interioare

Georgia Management

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura efectuarea releveului in santier pe fiecare proiect
- Asigura intocmirea graficului de executie
- Asigura pregatirea materialelor necesare lucrarii
- Asigura executia in atelier a partitiilor sau elementelor constructive
- Organizeaza transportul si manipularea materialelor in santier
- Asigura realizarea receptiei lucrarilor (calitativa si cantitativa)
- Intocmeste formulare de comanda, livrare si acte necesare

CERINTE

- studii superioare de profil economic
- experienta anterioara similara de minim 2 ani in domeniul tamplariei de aluminiu
- cunoasterea AUTOCAD
- cunostinte de limba engleza cel putin la nivel mediu, cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj
- capacitate de analiza si sinteza
- rezistenta la executarea sarcinilor repetitive

Suntem o companie de consultanta in domeniul serviciilor de resurse umane, oferind clientilor nostri un suport de calitate pentru externalizarea anumitor servicii din aceasta arie de activitate. Scopul nostru este de a aduce un plus de valoare si eficienta prin serviciile oferite: selectie si recrutare, training, consultanta organizationala si servicii de administrare de personal si salarizare.