Inginer proiectant cofraje (Ref. IPDO)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sprijina in punerea in practica a strategiei firmei
- ia parte activa la lucrul in echipa
- sprijina la introducerea noilor angajati si la dezvoltarea personalului angajat
- respecta legile si indicatiile din partea statului
- foloseste o comunicare activa (discutii si feed-back, rezolvarea problemelor, luarea deciziilor, prezentare, moderare ...)
- Colaboreaza in proiecte nationale si internationale, conform cu regulile technice aferente (sistemelor de management ...)
- Pune in practica planurile legate de proiect (planificarea planurilor trimstriale, saptamanale, planurilor de constructii, timpului de constructie, alcatuirea santierelor)
- Recunoaste in timpul vizitelor pe santier erorile facute si impune masurile cuvenite pentru a retusa si a evita viitoarele erori

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul technicii constructiilor
- cunostiinte in domeniul programelor IT (de exemplu Auto – CAD, MS Project)
- cunostiinte de baza in domeniul managementului proiectelor
- gandire analitica

BENEFICII OFERITE

-Salariu si conditii atractive.
-Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane.