Inginer Proiectant Cofraje (Ref. IPDO)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sprijina in punerea in practica a strategiei firmei
- Ia parte activa la lucrul in echipa
- Sprijina la introducerea noilor angajati si la dezvoltarea personalului angajat
- Respecta legile si indicatiile din partea statului
- Foloseste o comunicare activa (discutii si feed-back, rezolvarea problemelor, luarea deciziilor, prezentare, moderare ...)
- Colaboreaza in proiecte nationale si internationale, conform cu regulile technice aferente (sistemelor de management ...)
- Pune in practica planurile legate de proiect (planificarea planurilor trimstriale, saptamanale, planurilor de constructii, timpului de constructie, alcatuirea santierelor)
- Recunoaste in timpul vizitelor pe santier erorile facute si impune masurile cuvenite pentru a retusa si a evita viitoarele erori

CERINTE

- Absolvent de studii superioare in domeniul technicii constructiilor, constructiei de masini, mecanicii.
- Cunostiinte in domeniul programelor IT (de exemplu Auto – CAD, MS Project)
- Cunostiinte de baza in domeniul managementului proiectelor
- Gandire analitica

BENEFICII OFERITE

- Salariu si conditii atractive.
- Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau, companie multinationala in domeniul tehnicii cofrajelor, Inginer proiectant (Ref. IPDO)

www.eurojobs.at
www.eurojobs4you.at