inginer proiectant apa

Eptisa Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- implicare in proiectarea de statii de tratare si statii de epurare
- input tehnic la intocmirea de oferte tehnice pentru participarea la licitatii
- elaborarea de studii de fezabilitate, proiecte tehnice si detalii de executie pentru statii de tratare si epurare
- pregatirea documentelor in vederea obtinerii avizelor si acordurilor pentru intocmirea certificatelor de urbanism;

CERINTE

- studii superioare tehnice (hidrotehnica, imbunatatiri funciare, instalatii)
- experienta de lucru de minim 3 ani in proiectare apa
- cunoastinte despre tehnologia statiilor de tratare si epurare a apei
- cunoastinte legate de elementele de proces din cadrul statiilor de tratare si epurare
- experienta de lucru in operare PC (Microsoft Office, Outlook, Internet si web-mail, AutoCAD)
- cunostinte de limba engleza la nivel avansat
- bune abilitati de comunicare scrisa si verbala
- abilitati de lucru in echipa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- mediu de lucru placut
- oportunitati de promovare
- oportunitatea de fi implicat in proiecte de dimensiuni importante

Suntem prima companie privata spaniola de inginerie si consultanta, cu o echipa de peste 1.800 de profesionisti, care furnizeaza servicii in domeniul transporturilor, infrastructurii de apa, constructiilor civile, proiectelor la cheie, politicilor de mediu, reformei administrative si dezvoltarii rurale. Compania noastra este prezenta in momentul de fata in peste 20 de tari, iar pe piata romaneasca deja din 1996. Pentru extinderea activitatii filialei noastre din Bucuresti cautam persoane dinamice si deschise, apte de o buna integrare intr-o companie multinationala, care isi doresc sa se alature unei echipe internationale performante.