Inginer Proiectant AERONAUTICA - CATIA V4/V5

iQuest Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt căutaţi ingineri care să execute diverse activităţi de proiectare.

CERINTE

- Experienţă în domeniul proiectării mecanice între 1-5 ani. Aceasta poate fi compensată de experienţă relevantă în domeniul ingineriei sau tehnologic.
- Excelente abilităţi de a realiza grafică in 3D.
- Stăpânirea unui program de proiectare asistată calculator. Cunoasterea CATIA V4 sau V5 reprezinta un avantaj major.
- Stăpânirea unei limbii de circulaţie internaţională constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Candidaţii selecţionaţi vor avea oportunitatea de a se dezvolta într-un grup internaţional care oferă bune oportunităţi de învăţare şi de dezvoltare personală.

Candidaţii cu un nivel profesional deosebit vor putea participa la diverse proiecte internaţionale, în locaţiile europene ale clientului nostru.

Clientul nostru, o cunoscută companie internaţională oferind o gamă largă de servicii inginereşti, doreşte să îşi extinda divizia sa de proiectare profil aeronautic din Bucureşti.