Inginer proiectant

MODERN CM

Job expirat

RESPONSABILITATI

• cunostinte bune de tehnologia constructiilor, detalii de executie
• cunostinte foarte bune de proiectare in Autocad 2D (3D, Corel Draw, Photoshop- avantaj) si pachetul MS Office
• cunostinte bune de limba engleza
• cunostinte bune in privinta legislatiei in domeniul proiectarii, constructiilor- avantaj;
• atitudine profesionala, persoana serioasa, responsabila

CERINTE

• Realizeaza schitele, desenele, proiectele solicitate in functie de specificatii, in termenul stabilit
• Realizeaza modificarile solicitate de catre clienti
• Duce la indeplinire sarcinile stabilite de catre Managerul General
• Ofera asistenta de santier in legatura cu proiectele in desfasurare

BENEFICII OFERITE

posibilitatea formarii unei cariere de succes
motivare salariala (salariu, bonuri de masa, prime)

?n 1991 a luat fiin?? compania privat? ModernCM, fiind ?nregistrat? cu nr. J409977/1991 ?n Registrul Comer?ului;
cei peste 15 ani de existen?? fiind dedica?i ?ndeplinirii cu succes a comenzilor
partenerilor de afaceri interni ?i externi.
ModernCM este o societate de consultanta si servicii profesionale in domeniul constructiilor
industriale ?i civile, f?r? limit? de complexitate sau func?ionalitate.
Experienta si calitatea serviciilor au fost certificate inca din anul 1998 prin obtinerea
titlului de membru colectiv in asociatile profesionale: AICPS
(Asociatia Inginerilor Constructori Proiectanti de Structuri )
APCM ( Asociatia Patronatului din Constructii-Montaj )
AICR ( Asociatia Inginerilor Constructori din Rom?nia ). Deasemenea si prin certificarea sistemului de calitate
ISO 9001 ISO14001 ISO 18001 atat in Romania cat si in U.E.
Sistemul de calitate a fost certificat si de catre S.R.I. ( Serviciul Roman de Informatii )
si Autoritatea Aeronautica Civila prin certificatul nr. AAP 31/2008
Totodata societatea ModernCM figureaza in lista furnizorilor acceptati de catre Ministerul Apararii Nationale.
INFO: www.moderncm.ro