INGINER PROIECTANT

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie care isi extinde activitatea, cautam profesionisti cu experienta si orientati catre obtinerea de rezultate pentru posturile de

INGINER PROIECTANT (instalatii electrice si/sau sanitare)-cod IP/03/05

Responsabilitati

Proiecteaza instalatii electrice si/sau sanitare pentru constructii civile
Acorda consultanta tehnica si se implica in solutionarea problemelor ce pot aparea
Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor

Cerinte

Studii superioare de specialitate ? preferabil Facultatea de Instalatii pentru Constructii
Experienta in proiectare instalatii de 5 ? 10 ani
Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze
Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;
Bune cunostinte de AutoCAD
Disponibilitate de a lucra in echipa
Abilitate de comunicare cu colaboratorii
Seriozitate, responsabilitate, dinamism

Se ofera
Conditii de munca foarte bune, salariu atractiv

Va rugam trimiteti CV la Fax (mentionand codul postului): 021/ 222 16 88, la adresa:PERSPECTIVE Group, Str. Chiscani 25-27, sector 1, sau pe e-mail job@perspectivegroup.ro