Inginer proiectant

Vencor

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea executiei comenzilor de la primire la livrare
- Solutionarea problemelor tehnice aparute in productie
- Coordonarea echipei de productie
- Ofertare

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniul productiei publicitare pe un post similar,
- Disponibilitate program prelungit
- Spirit de echipa;
- Operare PC: AUTOCAD, Corel DRAW;- avantaj
- Permis de conducere ¿ avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, in functie de experienta
- mediu de lucru atractiv
- lucrul intr-o echipa tanara, dinamica
- posibilitatea de promovare

Ne-am afirmat public pentru prima data in anul 2001, sub numele \"Vencor\" dupa datina si obiceiurile de marketing cu hotararea de a oferi semnalistica de calitate pentru companii medii sau mari la preturi corecte.
In decursul dezvoltarii am urmat cu sfintenie calendarul deadline-urilor si ne-am propus sa oferim solutii creative intr-un regim corporate, de la design conceptual pana la productie si instalare.
Cream, producem si instalam solutii personalizate de expunere indoor si outdoor.
Solutiile noastre indoor si outdoor au fost instalate in lung si-n lat pe cat cuprinde tara si inregistreaza zilnic mii de expuneri.
Suntem o Companie tanara si dinamica in care dorinta ta de afirmare profesionala si de ascensiune pe scara ierarhica se poate implini daca gasim in tine valorile care ne caracterizeaza pe noi toti ceilalti: profesionalism, spirit de echipa, initiativa