INGINER PROIECTANT

POWERTEK TRAILERS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Conduce departamentul de proiectare al companiei;
- Disponibil la deplasari;

CERINTE

Candidatul ideal trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
- studii superioare de specialitate (TCM, Mecanica Constructii, etc);
- experienta de minim 5 ani in proiectarea de echipamente industriale sau structuri metalice;
- cunoasterea programului de proiectare solidworks sau alt program de proiectare 3D;
- experienta in rezolvarea problemelor aparute in productia de echipamente;

Grupul POWERTEK a luat fiinta gratie asocierii unor specialisti cu mare experienta in sectorul echipamentelor de constructii si din domeniul financiar, intr-un moment de reala dezvoltare a pietei echipamentelor de constructii si in contextul unei piete concurentiale. Experienta de peste 5 ani in vanzari a inginerilor nostri, o echipa de service cu referinte excelente si dotata corespunzator pentru orice interventie in perioada de garantie sau postgarantie, solutiile diverse si flexibile de finantare pe care le oferim in pachetul de vanzare, precum si calitatea clientilor cu care suntem in contact constituie resursele forte ale grupului nostru.