INGINER PROIECTANT

S.C. SINDSERV S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sarcinile specifice postului:
- proiectarea de instalatii electrice, linii aeriene sau subterane, cu tensiuni nominale de 0.4 KV - 20KV si posturi de transformare cu tensiunea nominala superioara de cel mult 20KV.

CERINTE

Titularul postului va avea:
- studii superioare in domeniul Energetica, Electromecanica sau Electrotehnica
- experienta anterioara in proiectarea sau executarea instalatiilor electrice cu tensiune nominala superioara de cel mult 20 KV
- Autorizare ANRE grad III A.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv si motivant/bonuri de masa
- oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale

DESCRIEREA FIRMEI

Societatea se ocupa cu:

- executarea si proiectarea de instalatii electrice interioare pentru constructii civile si industriale;
- proiectarea si exectuarea de linii electrice, aeriene sau subterane, cu tensiuni nominale de 0.4 KV -20KV si posturi de transformare cu tensiunea nominala superioara de cel mult 20KV;

SC SINDSERV SA dispune de dotarile si autorizarile necesare pentru derularea activitatiilor mentionate mai sus.Preocuparile actuale sunt axate in principal pe diversificarea serviciilor oferite si pe cresterea nivelului calitativ al serviciilor si lucrarilor executate.