INGINER PROIECTANT

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza proiectele si ofertele tehnice pe baza fiselor tip cerere-oferta;
- Ofera sprijin tehnic necesar inginerilor de service/montaj;
- Pregateste manualele de montaj pentru echipa de executie sau pentru subantreprenori.

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice;
- Abilitati proiectare AutoCAD;
- Cunostinte bune de operare calculator: MS Office, CAD.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana meticuloasa, atent la detalii, cu spirit tehnic si constructiv, creativ.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este cuprins intre 400-600 EURO.
-In perioada de proba salariul NET este cuprins intre 300 si 500 EURO;
-Program de lucru L-V: 08.30-17.00., cu disponibilitate pentru program prelungit.
-Se asigura transportul la si de la locul de munca.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE IMPORTUL SI COMERCIALIZAREA DE SISTEME DE DEPOZITARE.
Locatia companiei se afla in sector 2 (zona CORA Pantelimon), Bucuresti.

MODALITATE DE INSCRIERE PENTRU INTERVIU:

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

APLICATIILE ON-LINE SUNT INSUFICIENTE!!!
www.mediamarket.ro