Inginer Proiectant

R&I ETIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea documentatiei specifice activitatii de proiectare;
- Respectarea termenelor de intocmire si a proiectelor;
- Realizarea de vizite pe amplasament la preluarea lor cat si la receptia finala;
- Analizarea si interpretarea datelor obtinute in urma vizitelor pe amplasament, propunerea si argumentarea de solutii de instalare;
- Raportare asupra executiei lucrarilor si a eventualelor probleme aparute

CERINTE

Candidatul ideal:
- Pregatire tehnica solida (absolvent TCM, Constructii) si experienta de minim trei ani in domeniul proiectarii de confectii metalice
- Experienta AUTOCAD (2D si 3D)
- Atitudine pro-activa, orientata spre rezultate
- Capabilitate de indeplinire a activitatilor cu termene limita stranse
- Adaptabilitate sporita pentru integrarea intr-un mediu de lucru nou
- Disponibilitate la deplasari (permis Categoria B)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv (salariu in functie de experienta si rezultate, abonament la clinica medicala privata, telefon de serviciu, decontarea transportului in comun/masina de serviciu pentru deplasari)
- mediu de lucru dinamic si profesionist, intr-un cadru multinational

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si training