INGINER PROIECTANT

HRDynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intocmire vederi in plan si sectiuni
- intocmire izometrii
- intocmire desene suporturi
- intocmire specificatii de materiale si echipamente, liste de linii etc.
- colaborare la calcul si intocmirea p&id-urilor
- colaborare la intocmirea plot plan-urilor

CERINTE

- nivel cariera: middle-level (experienta in domeniu: 3-5 ani)
- cunostinte solide despre echipamentele si procesele desfasurate intr-o centrala termoelectrica
- cunostinte despre trasee de conducte (piping)
- AutoCad - minim 2D
- cunostinte Microsoft Office (Excel, Word)
- cunoasterea limbi engleze - nivel mediu
- cunoasterea si respectarea standardelor in vigoare
- persoana capabila sa respecte termenele contractuale

Constituie avantaje:
- limba italiana
- importante competente si abilitati de lucru in echipa
- capacitatea de a comunica si interrelationa eficient

BENEFICII OFERITE

- Colaborare pe termen lung
- Lucru diversificat in cadrul unei echipe dinamice, aflata in plina ascensiune
- Program flexibil
- Programe de dezvoltare permanenta a carierei
- Deplasari in tara si in strainatate
- Pachet salarial motivant, negociat in functie de experienta si pregatire

HR Dynamics este o firma tanara care se bucura deja de o activitate intensa in domeniul Resurse Umane (HR).
Am intrat pe aceasta piata propunandu-ne sa oferim servicii de calitate tuturor clientilor nostri, sa fim receptivi la dorintele si necesitatile dvs., dar cel mai important sa va tratam asa cum ne dorim noi sa fim tratati in calitate de clienti!