Inginer proiectant

MIDAL GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- intocmeste proiectele pentru instalatiile frigorifice;
- intocmeste ofertele tehnico-economice catre clienti si distribuitori;
- consiliaza clientii finali din punct de vedere tehnic;
- urmareste finalizarea proiectelor aprobate.

CERINTE

- studii superioare de specialitate (Facultatea de Constructii - Instalatii / Electrotehnica / Mecanica);
- experienta de minim 3 ani in proiectare si concepere de instalatii;
- MS Office la nivel avansat;
- cunostinte foarte bune de AutoCAD;
- buna cunoastere a limbii engleze;
- responsabilitate, capacitate organizationala, orientare spre rezultate, comunicativitate, atentie la detalii, spirit de echipa;
- rezistenta la munca in conditii de stres, flexibilitate;
- permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

- oportunitate de dezvoltare a carierei;
- mediu de lucru profesionist;
- pachet salarial motivant;
- telefon mobil;
- bonusuri si prime in functie de rezultate.

MIDAL Group companie prezenta de peste 13 ani in piata romaneasca de frig industrial, si-a consolidat o pozitie puternica in distributia de echipamente si instalatii frigorifice pentru procesatori, dotari complete pentru comercianti de produse alimentare, retele de magazine, supermarket-uri si hipermarket-uri.

Vino sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti!