INGINER PROIECTANT

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma de constructii civile si industriale la cheie care isi extinde activitatea, cautam profesionisti cu experienta si orientati catre obtinerea de rezultate pentru postul de

INGINER PROIECTANT (instalatii sanitare)-cod IP/09/05

- Proiecteaza instalatii sanitare pentru constructii civile

- Acorda consultanta tehnica si se implica in solutionarea problemelor ce pot aparea

- Controleaza si imbunatateste constant calitatea serviciilor oferite clientilor

CERINTE

- Studii superioare de specialitate ¿ preferabil Facultatea de Instalatii pentru Constructii

- Experienta in proiectare instalatii de 5 ¿ 10 ani

- Persoana activa, foarte organizata, capabila sa coordoneze

- Initiativa, autoritate, orientarea catre obtinerea de rezultate, abilitatea de a rezolva problemele in timp optim;

- Bune cunostinte de AutoCAD

- Disponibilitate de a lucra in echipa

- Abilitate de comunicare cu colaboratorii

- Seriozitate, responsabilitate, dinamism

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca foarte bune,

- salariu atractiv;

DESCRIEREA FIRMEI

HR Consulting & Recruitment