Inginer profil metalurgie sau stiinta materialelor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentanta tehnica si comerciala angajeaza inginer profil metalurgie sau stiinta materialelor, cu cunostinte temeinice aparatura pentru sisteme industriale de ardere cu gaz.

- sa planifice, sa coordoneze si sa promoveze activitati de vanzare si sa identifice zonele cu potential de crestere;
- sa dezvolte si sa creasca baza de clienti;
- sa negocieze si sa incheie contracte;
- sa monitorizeze activitatea concurentei directe si orientarile locale in industrie;
- sa monitorizeze gradul de satisfactie al clientilor;
- sa livreze marfa;
- sa intocmeasca rapoarte saptamanale de activitate catre Conducere.

Relatii-cheie:
- in cadrul companiei (departamentele cu care se colaboreaza in vederea realizarii sarcinilor si obiectivelor): colegii de departament;
- in exteriorul companiei: clientii companiei, furnizori (ocazional)

CERINTE

Experienta minimum 3 ani pe o pozitie similara;
- Studii superioare;
- Rezistent la stres, capacitate de asimilare rapida;
- Integrarea în structura organizaţiei;
- Limba engleza;
- Cunostinte temeinice operare PC;
- Permis de conducere categoria |B|.
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Domiciliul in sectorul 2 sau 3

BENEFICII OFERITE

salariu motivant, bonuri de masa, prime, traininguri, alte beneficii