INGINER PRODUCTIE ( Domeniul textil)

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza intreaga activitate supervizand fluxul de productie.
Coordoneaza si organizeaza activitatile echipei din subordine.
Raporteaza periodic sefului ierarhic (sau la cererea conducerii).
Urmareste respectarea planurilor.
Asigura cresterea productivitatii.
Analizeaza dosarele tehnice.

CERINTE

Experienta intr-o pozitie similara de 3-5 ani.
Studii superioare.
Experienta in domeniul textil.
Cunostinte bune de asigurarea calitatii.
Persoana organizata, dinamica, hotarata, rezistenta la stress, foarte flexibila.
Cunostinte avansate de limba franceza si engleza indispensabile.
Detinator permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Telefon, bonuri de masa, autoturism.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa contact@piercemayrand.com.