INGINER PRODUCTIE

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza intreaga activitate supervizand fluxul de productie.
- Coordoneaza si organizeaza activitatile echipei din subordine.
- Optimizeaza fluxul de productie, intervenind ori de cate ori apar probleme tehnice pe linia de productie.
- Asigura mentenanta echipamentelor si colaboreaza cu echipa tehnica.
- Raporteaza periodic sefului ierarhic (sau la cererea conducerii).
-Urmareste respectarea planurilor.
-Urmareste respectarea caietelor de sarcini tehnice.
-Solutioneaza la fata locului problemele aparute in desfasurarea procesului de productie.
-Asigura cresterea productivitatii.
-Analizeaza dosarele tehnice
-Formeaza si supravegheaza controlorii de calitate

CERINTE

Studii superioare.
Experienta intr-o pozitie similara de minim 3-5 ani. Experienta in domeniul industrial.
Cunostinte bune de asigurarea calitatii.
Persoana organizata, dinamica, rezistenta la stress, foarte flexibila.
Limba franceza reprezinta un avantaj.Limba engleza obligatoriu la un nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Telefon, masina de serviciu.

PIERCE MAYRAND & ASSOCIES este o companie specializata in furnizarea de servicii de recrutare si selectie pentru pozitii de middle si top management (www.piercemayrand.com)

Pentru a va inscrie in baza noastra de date, trimiteti-ne CV-ul dumneavoastra la adresa contact@piercemayrand.com.