Inginer Pregatirea productiei - Proiectare - postul este in Cluj Napoca

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: Pregatirea si urmarirea lucrarilor din punct de vedere al calitatii lucrarilor si existentei documentatiei de executie

- Verifica documentatiile primite si intervine la beneficiari sau proiectanti pentru rezolvarea lipsurilor, greselilor sau neconformitatilor, dupa caz;
- Se informeaza permanent asupra tehnologiilor sau materialelor noi aparute prin participarea la diverse prezentari, seminarii, etc.;
- Urmareste intocmirea de catre proiectanti a proiectelor si a documentatiei de autorizare la investitiile proprii ale societatii;
- Intocmeste fisele tehnologice si instructiunile de lucru pentru lucrarile executate in cadrul societatii

CERINTE

- studii superioare tehnice, Facultatea de Constructii, sectia Constructii Civile Industriale si Agricole
- cunoasterea standardelor si normelor in vigoare
- cunoasterea tehnologiilor de ultima generatie in constructii
- seriozitate si profesionalism
- minim 8 ani experienta intr-un post similar

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul companiei
- oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni
- pachet salarial atractiv
- telefon de serviciu