INGINER PRAM in cadrul SDFEE Ilfov

FDFEE - Electrica Muntenia Sud

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

Conditii de inscriere:
- absolvent studii superioare - Facultatea Energetica-profil energetic, electrotehnic;
- cunostinte de utilizare a calculatorului;
- experienta in domeniu minim 3 ani in activitatea de exploatare a echipamentelor de masura, comanda si protectie folosite in domeniul transportului distributiei energiei electrice;

Candidatii vor prezenta cereri de inscriere insotite de urmatoarele documente :
- acte de studii (copie xerox);
- cazier judiciar;
- curriculum vitae;
- adeverinta de la medicul de familie;
- copie dupa cartea de munca.

Concursul va avea loc pe data de 03.06.2008, ora: 10,00.
Inscrierea la concurs se face la Compartiment Gestiune Personal din cadrul SDFEE Ilfov, B-dul Ion Mihalache nr. 41 - 43, sector 1, etaj 6, camera 603.
Modalitate de examinare
- examen scris si interviu;
- medie minima de admitere: 8.

Relatii suplimentare la numarul de telefon: 2065021, 2065020.

BENEFICII OFERITE

bonuri de masa

S. C. Filiala de Distributie si Furnizare a Energiei Electrice Electrica Muntenia Sud S.A., persoana juridica romana, cu sediul principal in Bucuresti, Bdul Ion Mihalache, nr. 41-43, sector 1, asigura prin reteaua proprie de distributie si furnizare (110/20/0,4 kV) alimentarea cu energie electrica a consumatorilor casnici si industriali din Municipiul Bucuresti, judetul Ilfov si judetul Giurgiu.