Inginer Planificator

SC Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Piloteaza planningurile proiectelor industriale mecanice si realizeaza adecvarea intre planul de incarcare si resursele disponibile;

- Construieste, plecind de la planningurile directoare, planningul sinteza proiect si planningurile meserie pe linia de industrializare;

- Defineste in acord cu seful de proiect organigrama sarcinilor si defineste si aplica modul de organizare pentru transmiterea informatiilor de avansare a proiectelor.

CERINTE

- Studii superioare tehnice, profil inginerie mecanica;

- Constituie un avantaj experienta in domeniul planificarii;

- Limba franceza si/ sau engleza ¿ nivel de conversatie;

- Capacitate de lucru in echipa, dinamism, rigurozitate;

- Domiciliu stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare in Pitesti.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Beneficii conform politicii companiei.

Dacia, cu expertiza si organizarea RENAULT, este lider incontestabil pe piata automobilelor din Romania si cu un trend pozitiv al vanzarilor la export in numeroase tari.
In aceasta perspectiva de dezvoltare, AUTOMOBILE DACIA angajeaza oamenii potriviti in locurile potrivite pentru succesul companiei.