Inginer planificare (Primavera)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de construc¿ii româno-american¿ caut¿ un planner PRIMAVERA calificat.

Responsabilit¿¿i
- Transpunerea în PRIMAVERA a datelor privitoare la proiectele de construc¿ii în care este implicat¿ compania
- Actualizarea informa¿iilor în func¿ie de progresul lucr¿rilor
- Generarea de grafice ¿i rapoarte privind diverse aspecte ale proiectelor
- Colaborarea cu managerii de proiect ¿i departamentele tehnic ¿i proiectare, pentru buna derulare a proiectelor

CERINTE

Candidatul ideal
- Experien¿¿ de minimum 2 ani în operarea programului PRIMAVERA, într-o companie de construc¿ii. Cursurile de instruire în utilizarea programului sau de¿inerea Certificatului de Utilizator Primavera constituie un avantaj.
- Absolvent/¿ de studii superioare în domeniul construc¿iilor.
- Dinamism, seriozitate ¿i rigurozitate/acurate¿e
- Capacitatea de a lucra independent ¿i de a î¿i gestiona adecvat sarcinile ¿i timpul
- Abilit¿¿i de lucru în echip¿

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial comensurat cu experien¿a
- Mediu de lucru agreabil, într-o companie în dezvoltare