INGINER PLANIFICARE DE SANTIER

SC AVRIG 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea activitatii de santier pentru proiecte din Bucuresti sau din tara; Raportare catre Managerul de Proiect.
Mentinerea relatiilor cu toti furnizorii implicati in proiect in vederea obtinerii datelor necesare pentru intocmirea planificarii;
- Organizarea de sedinte cu toti responsabilii interni si externi in vederea stabilirii strategiei de realizare a lucrarilor;
- Intocmirea planificarii initiale pentru fiecare obiectiv ;
- Monitorizarea proiectelor si actualizarea planificarii ;
-Analize si raportari saptamanale cu privire la stadiul proiectelor ;
- Participarea la masurarea si tinerea evidentei cantitatilor de lucrari realizate de antreprenori.

CERINTE

-Absolvent al unei facultati de constructii, inginerie sau arhitectura
- Experienta pe santier minimum 3 ani
- Experienta relevanta in planificare minimum 3 ani
- Cunostinte de operare MS Office si/sau MS Project, Primavera
- Cunoasterea limbii engleze si/sau a limbii franceze la nivel conversational

BENEFICII OFERITE

Aveti ocazia de a va dezvolta profesional intr-o companie dinamica ce activeaza de 7 ani in domeniul investitiilor imobiliare.

Grupul AVRIG 35 a fost infiintat in 1999 si activeaza cu succes in domeniul investitiilor imobiliare. Compania dezvolta si administreaza proiecte de investitii imobilare precum:
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
- Sediul Ambasadei Canadei, Bucuresti
- Sediul Lafarge, Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank in 18 orase din tara
- Charled de Gaulle Plaza, Bucuresti