INGINER PLANIFICARE

Avrig 35 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Angajatul care va functiona in acest rol va raporta Managerului de Proiect si va indeplini functia de Inginer Planificare cu urmatoarele responsabilitati:
- Elaborarea specificatiei tehnice, intocmirea cererilor de oferta si colectare oferte,
- Elaborarea de Bid Evaluation Sheet (Licitacie),
- Pregatirea comenzilor si a planificarii detaliate a proiectului sub coordonarea directa a Project Managerului
- Pregatirea documentatiei tehnnice si a specificatiilor conform standardelor, normativelor si publicatiilor de specialitate
- Urmarirea planificarii pe santier si efectuarea de masuratori pentru a quantifica cantitatea de lucrari efectuata pe santier,
- Furnizarea informatiilor necesare pentru intocmirea bugetelor aferente lucrarilor de constructii.
- Evidenta si monitorizarea unei DataBase cu toti furnizorii.

CERINTE

- Experienta relevanta in domeniul constructiilor de minim 5 ani
- Experienta in planificarea activitatilor in constructii de minim 2 ani
- Absolvent facultate de constructii
- Cunostinte bune de operare MS Office, Autocad
- Experienta in utilizarea pachetului Microsoft Office precum si programelor de planificare (Microsoft Project sau Primavera )
- Cunoasterea limbii engleze, limba franceza-de preferat
- Permis de conducere ¿ categ. B

BENEFICII OFERITE

- Salariul comensurabil cu experienta;
- Pachet de compensatie atractiv care include prime, telefon mobil, beneficii.

Avrig 35 SRL este una dintre cele mai dinamice companii din Romania specializate in dezvoltare si investitii imobiliare.