Inginer PHP/Java

SC MOOD MEDIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam un inginer software care sa se alature echipei care gestioneaza una din aplicatiile dezvoltate de Mood Media. Postul presupune adaptarea continua a solutiei oferite la cerintele particulare ale clienti.

CERINTE

Profilul candidatului ideal:
*Cunostinte bune de PHP/MySQL:
¿Cunostinte bune de Java si tehnologii J2EE, pattern-uri J2EE
¿ Experienta in dezvoltarea de aplicaţii Java
¿ Web: JSP, Servlet, taglibs, JavaScript
¿ Cunostinte generale de DB2, Oracle.
¿Studii superioare finalizate, de preferat in domeniul automaticii, ciberneticii, calculatoarelor.
¿Experienta : 1-3 ani in domeniu;
¿Atentie la detalii si adaptabilitate la schimbarea prioritatilor;

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, al 13-lea salariu, colectiv tanar, mediu de lucru performant.
Alte beneficii materiale(tichete de masa, asigurare medicala etc)

Produce solutii software destinate organizarii, structurarii, omogenizarii si dinamizarii schimburilor de informatii in cadrul marilor lanturi comerciale, crescand astfel productivitatea administrativa si comerciala.