INGINER PENTRU PERIOADA DE GARANTIE

SC HEBERGER CONSTRUCTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea lucrarilor aferente perioadei de garantie
Urmarirea listelor de defecte dupa predarea proiectului
Supravegherea lucrarilor executate de subcontractori
Organizarea lucrarilor executate de subcontractori
Supravegherea executarii lucrarilor de catre subcontractori in conformiitate cu termenele de executie
Supravegherea calitatii lucrarilor
Implicarea in rezolvarea diferitelor situatii tehnice dificile sau urgente aparute

CERINTE

Diploma Facultarea de Constructii Civile
Vorbitor de limba romana, engleza sau germana reprezinta un avantaj
Minimum 5 - 10 ani experienta in supravegherea lucrarilor pe santier in proiecte mari
Aptitudini legate de utilizarea computerului: cunostinte de AutoCAD si Microsoft Office sunt considerate un avantaj
Persoana motivate, responsabila, convingatoare, cu o viziune larga, demna de incredere, orientata spre cariera, flexibila si comunicativa
Asumarea de responsabilitati

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Lucrul intr-un mediu multinational

Grupul Heberger este unul din liderii in domeniul constructiilor atat in Germania cat si peste hotare. Avand in jur de 1300 de angajati si o cifra de afaceri anuala de aproximativ 350 milioane de Euro, suntem printre cei mai buni in domeniul constructiilor. Grupul are deschise filiale in jurul lumii, respectiv Germania, Europa si Orientul Apropiat. Angajatii nostri dispun de o inalta calificare ce le permite sa fie de ajutor clientilor nostri de la ideea initala de constructie pana la planificare si realizarea efectiva. Inginerii, sefii de echipa si meseriasii se completeaza reciproc pentru a forma o echipa ce duce la bun sfarsit, eficient si cu cea mai buna calitate contractele incheiate.