INGINER Pentru Instalarea Sistemelor de Securitate

FIPS Prest SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-evaluarea nevoilor specifice de securitate a clientilor
-construirea ofertelor catre clienti din punct de vedere tehnic (alocarea echipamentelor adecvate, conform nevoilor specifice de securitate identificate)
-realizarea proiectelor de instalare in vederea obtinerii avizarii
-instalarea sistemelor de securitate si supraveghere.

CERINTE

Candidatul ideal ar trebui sa aiba:
-diploma de inginer la o facultate tehnica
-experienta similara cel putin 2 ani
-abordare profesionista a clientilor
-spirit de echipa
-abilitati de organizare
-bune abilitati de comunicare.

FIPS Prest SRL se ocupa cu instalarea sistemelor de securitate si supraveghere.

Activam din 1997 si deviza noastra principala este calitatea serviciilor prestate. Pentru a oferi clientilor nostrii servicii de calitate ne asiguram inainte de toate ca oferim angajatilor nostrii conditii de calitate.