Inginer pentru domeniul proiectarii auto

AKKA ROMSERV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunt cautati tineri absolventi in vederea specializarii pentru urmatoarele departamente:
- Caroserie,
- Echipamente interioare/exterioare,
- Arhitectura auto,
- Grupuri motopropulsoare.
- Control calitate geometrica

CERINTE

Inginer pentru domeniul proiectarii autostudii
-superioare profil mecanic;
- cunoastera programului Catia V5;
- cunoasterea limbii franceze si/sau engleze;
- abilitati de organizare si planificare

BENEFICII OFERITE

Va oferim posibilitatea de a va dezvolta competentele in cadrul unei echipe de profesionisti si de stagii de formare adaptate diferitelor domenii de inginerie a automobilului.
- Sistem de retributie motivant si oportunitati de dezvoltare profesionala
- Posturi stabile pentru a crea o echipa competenta si recunoscuta de clienti.
- Perspective de cariera importante in cadrul grupului multinational AKKA

AKKA ROMSERV, filiala a unui grup multinational de renume, partener principal pentru grupuri precum Renault/Dacia ; PSA ; Fiat; Bombardier; Volvo; Airbus; Snecma; Alstom; Valeo; Faurecia; France Telecom; Alcatel; Areva etc. ), proiecteaza o dezvoltare importanta al biroului sau de studii din Bucuresti. Dorinta firmei este de a raspunde necesitatilor industriei locale (DACIA, ….) dar si a celorlalte entitati de inginerie apartinind grupului (Franta, Italia, …).