Inginer Ofertarte -Urgent!

Benchmark

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mare companie ce activeaza ca antreprenor in domeniul constructiilor.Obiectivele firmei cuprind exploatarea pietei de valori imobiliare si participarea la proiecte industriale si civile. Stim ca oamenii vin la munca cu trupul si sufletul, de aceea pretuim valoarea muncii depuse si investim in fiecare angajat.

Principalele atributii:

Urmareste informatii referitoare la oportunitatile pietii, analizeaza documentele cererii de oferta, stabileste materialele principale, echipamentele necesare si modul de executie, intocmeste cererile de oferta , stabileste graficul de executie pentru lucrarile ofertate, intocmeste si pastreaza Arhiva ofertelor.

CERINTE

- Persoana proactiva, cu mare capacitate de relationare si analiza;
- Flexibilitate in gandire;
- Studii Superioare finalizate- Facultatea de Constructii
- experienta relevanta in ofertare constructii-peste 3 ani
- Limba engleza avansat
- Cunostinte bune de MSOffice , Autocad, Internet;
- Permis de Conducere;
- Disponibilitate imediata.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atragator;
- Tichete de masa;
- Telefon de serviciu;
- Mediu de lucru placut.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie HR, Publicitate