Inginer Ofertare-urmarire lucrari- Specialitate Electrica

ROMIB ENERGY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvolta relatii cu clientii actuali si identifica oportunitati ale pietei
- Asigura realizarea activitatii de ofertare
- Identifica cerintele tehnice speciale si asigura suport pentru implementare
- Urmareste in permanenta incadrarea cheltuielilor in bugetul lucrarii precum si celelalte conditii contractuale
- Reprezinta firma in relatiile cu beneficiarul
- Transmite conducerii rapoarte de stadiu pe ofertele si lucrarile de care se ocupa
- Propune masuri corective de eliminare a situatiilor neconforme

CERINTE

- Studii superioare tehnice cu specializare in domeniul electric
- Experienta relevanta pe o pozitie similara in domeniu minim 2 ani
- Utilizarea softurilor Doclib/ Softech
- Abilitati deosebite de comunicare scris si oral
- Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu
- Carnet de conducere si disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, beneficii aditionale, masina serviciu sau comodat auto propriu
Training si dezvoltare profesionala

Companie parte a unui grup lider in domeniul proiectare ,inginerie, pregatire on-site, instalatii electrice, instrumentatie si control, curenti slabi, infrastructura, lucrari de structuri si finisaje interioare, instalatii si aer conditionat, sanitare, termice