Inginer Ofertare Tehnica si Vanzari

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza, corecteaza si modifica oferte comerciale si tehnice.
- Efectueaza diverse inregistrari, situatii de lucrari si statistici cu ajutorul Microsoft EXCEL.

CERINTE

- Cunostiinte si/sau abilitati tehnice.
- Cunoasterea la perfectie si experienta in lucru cu programul Microsoft Excel.
- Cunoasterea buna a pachetului de programe MS Office.
- Cunostinte de Autocad si in domeniul instalatiilor HVAC reprezinta un plus.
- Cunostinte de limba engleza.
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de concentrare
- Bun spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant.
- Angajament full time, 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi.
- Pachet salarial motivant, stabilit in functie de rezultate
- Se acorda pauze de relaxare la fiecare ora.

Executam tubulatura metalica pentru sistem de ventialatie si aer conditionat, si distribuim utilaje folosite in industria HVAC.