Inginer Ofertare Tehnica si Vanzari

SC TECHNOTRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza, corecteaza si modifica oferte comerciale si tehnice.
- Efectueaza diverse inregistrari, situatii de lucrari si statistici cu ajutorul Microsoft EXCEL.

CERINTE

- Cunostinte si/sau abilitati tehnice.
- Cunoasterea la perfectie si experienta in lucru cu programul Microsoft Excel.
- Cunoasterea buna a pachetului de programe MS Office.
- Cunostinte de Autocad si in domeniul instalatiilor HVAC reprezinta un plus.
- Cunostinte de limba engleza.
- Capacitate de lucru in echipa
- Capacitate de concentrare
- Bun spirit organizatoric

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru motivant.
Angajament full time, 5 zile pe saptamana, 8 ore pe zi.
Pachet salarial motivant, stabilit in functie de rezultate
Se acorda pauze de relaxare la fiecare ora.

Producem tubulatura metalica pentru sisteme de ventialatie si aer conditionat, si distribuim masini, utilaje si echipamente pentru prelucrat tabla subtire.