INGINER OFERTARE PROIECTARE INSTALATII HVAC

AER TECH SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Analizeaza documentele de intrare (cererea de oferta, proiectul, caietele de sarcini, etc.);
-Transmite catre beneficiar -in cazul in care este necesar- adrese de cerere de clarificare privitoare la lucrarea ce urmeaza a fi ofertata, sau efectueaza relevee;
-Elaboreaza documentatia cu specific tehnic pentru licitatii;
-Colaboreaza permanent cu departamentul de achizitii ptr.optimizarea ofertelor si a proiectelor;
-Intocmeste oferta tehnico-economica in conformitate cu cerintele documentatiei primite;
-Participa la elaborarea proiectelor tehnice si a detaliilor de executie;
-Asigura optimizarea tehnico-economica a proiectelor si sustinerea solutiilor propuse;
-Asigura suport continuu al echipelor de executie pe proiectele contractate;
-Elaboreaza situatii de lucrari spre decontare pentru proiectele in derulare.

CERINTE

-Absolvent de facultate tehnica;
-Experienta minima nu este obligatorie dar constituie un avantaj;
-Cunostinte bune de operare PC(Office) si de desen tehnic(ACAD-2D);
-Abilitati de planificare si organizare, atentie la detalii, orientare spre rezultate;
-Capacitate foarte buna de comunicare;
-Persoana foarte bine organizata.

BENEFICII OFERITE

-se discuta cu ocazia interviului

Companie cu capital 100% romanesc privat, cu activitate in domeniul serviciilor - proiectare, vanzare, instalare si punere in functiune, service si interventii in garantie si in postgarantie pentru sisteme de climatizare, ventilatie, frig si incalzire.