INGINER OFERTARE OK

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Preluarea solicitarilor venite din parte clientilor (telefonic).
* Intocmire oferte.
* tDerulare comenzi / contracte.
* Administreaza relatia cu clientii.
* Intocmeste diverse rapoarte .

CERINTE

Persoana cu studii superioare absolvite sau in curs de absolvire- UPB: Electronica,Electric, Automatizari, masculin/feminin; cunoscatoare limba engleza, Ms.Office, constituie avantaj experienta comerciala. Se prefera persoane cu varsta cuprinsa intre 23- 30 ani.
Candidatul ideal trebuie sa fie dinamic, responsabil, cu bune abilitati de comunicare si relationare, bun coleg, capabil sa lucreze in echipa.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:
* Salariul oferit este :
- 200-250 EURO NET in perioada de proba + comision 5% din profitul brut.
- 250 EURO NET ulterior + comision 5% din profitul brut.
Salariu net dupa aproximativ 3 luni 350-400 euro.
* Program de lucru: 8 ore/zi
* Perioada de proba este de 3 luni.
* Se ofera training de specialitate in strainatate
Exista posibilitati de promovare.

MODALITATE DE INSCRIERE:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA UNUI INTERVIU DIRECT.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro