INGINER OFERTARE INSTALATII ELECTRICE

ELEKTRA INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

- Intocmire oferte financiare si tehnice in cadrul licitatiilor;
- Realizare devize de lucrari, calculatii pret, postcalcule;
- Coordonarea permanenta a relatiilor cu furnizorii de echipamente si materiale;
- Mentinerea relatiilor cu beneficiarii si subantreprenorii;
- Stransa colaborare cu departamentele de achizitie si de executie in cazul castigarii unei lucrari ofertate;

CERINTE

CERINTE DE ANGAJARE:

- Absolvent de studii superioare (preferabil instalatii electrice);
- Bun organizator al activitatilor proprii si sarcinilor primite;
- Abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Cunostinte: Microsoft Ofiice, Autocad, SEAP;
- Atestatul ANRE constituie un avantaj;
- Permis de conducere Cat. B
- Minim 2 ani experienta pe un post similar;

CERINTA OBLIGATORIE DE ANGAJARE:

- Cunoasterea unui program de devize: WINDEV, INTELSOFT, sau DOCLIB;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariu motivant;
- Laptop persoanal;
- Mediu de lucru tanar si dinamic;

Proiectare si executie lucrari electrice de inalta tensiune, medie tensiune, joasa tensiune si iluminat.