Inginer-ofertare devizier

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmeste devizul ofertei conform caietului de sarcini/proiectului tehnic; (in domeniul instalatiilor - HVAC si al constructiilor)
- intocmire documentatie de calificare;
- negocierea si pregatirea contractelor cu subantreprenorii;
- urmarirea si monitorizarea desfasurarii contractelor(situatii de lucrari, facturi etc);

CERINTE

- absolvent de studii superioare tehnice (instalatii/constructii constituie un avantaj);
- experienta in ofertarea lucrarilor intr-un soft de ofertare de tipul windev/doclib
- experienta in licitatii publice
- abilitati de intocmire a extrasului de materiale in urma consultarii proiectului tehnic
-- abilitatea de a incadra operatiunile necesare in norme de deviz
- disponibilitate pentru program prelungit
- experienta utilizarii unui soft de tip ERP constituie un avantaj
- abilitati de comunicare si negociere cu furnizori/beneficiari/subantreprenori

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere si motivate
- cursuri si scolarizari

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.