Inginer Ofertare / Devizier

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia este subordonata Directorului Tehnic si nu are persoane in subordine:
- Evalueaza proiectele din punct de vedere tehnic si comercial;
- Intocmeste oferta din punct de vedere tehnico-economic;
- Antemasuratori;
- Comenzi fabricatie interna;
- Urmarire comenzi;
- Se informeaza permanent despre materiale / tehnologii noi.

CERINTE

- Studii tehnice (absolvite); de preferat UPB, facultatea TCM sau Utilaj Tehnologic; Institutul de Constructii (Instalatii pentru Constructii, Constructii Civile, Cai Ferate), Facultatea de Chimie Alimentara (Sectia Utilaj Tehnologic).
- Experienta de cel putin 5 ani pe o pozitie similara, preferabil intr-o firma cu acelasi profil.
- Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel), Doclib, Windev sau alte softuri specifice.
- Engleza, franceza sau germana nivel mediu.
- Carnet de conducere cat. B.
- Seriozitate, abilitati de organizare si planificare, rezistenta la lucrul cu termene stranse, atentie la detalii.
- Persoana organizata, meticuloasa, proactiva, cu atitudine pozitiva.

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru profesionist,
- Un salariu atractiv,
- Posibilitati de dezvoltare profesionala conform performantelor obtinute.
Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice,
- antreprenor general constructii civile si industriale.