INGINER OFERTARE/DEVIZE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

- Intocmirea devizelor oferta pentru participarea la licitatiile publice deschise, cat si in cadrul cererilor de oferta;
- Studiaza caietele de sarcini pentru participarea la licitatii;
- Intocmirea si sustinerea situatiilor de plata in fata beneficiarului;
- Intocmirea de rapoarte de activitate;
- Urmareste respectarea bugetelor;
- Intocmeste situatii contabile pe santiere inregistrand veniturile si cheltuielile.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

- Absolvent studii superioare;
- Experienta minim 3 ani intr-un post similar (inginer ofertare);
- Cunostinte bune de MS Office, programe de ofertare, Softech;
- Cunostinte bune de limba engleza.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, responsabila, orientata catre obtinerea de performante, cu bune abilitati de negociere si relationare interumana.

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.

IN CAZUL IN CARE ACESTE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE, VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON 021.327.66.55 SAU 021.327.79.79 PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.

Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.327.66.55 sau 021.327.79.79.

BENEFICII OFERITE

-Salariul NET lunar este de 1000 EURO.
-Program de lucru L-V: 09.00-18.00.
-Se ofera telefon.
-Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI SAU A JOBULUI:

MEDIA MARKET - Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CONSTRUCTIILE CIVILE SI INDUSTRIALE.
Locatia companiei este in sector 2, Bucuresti.