Inginer ofertare, decontare instalatii apa-canal, retele exterioare

Group QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Intocmirea devizelor oferta pentru participarea la licitatiile publice deschise , cat si pentru cererile de oferta;
- Studierea caietelor de sarcini si a documentatiei de atribuire pentru participarea la licitatii publice ;
- Intocmirea propunerilor tehnice si financiare pentru licitatii;
- Solicitarea de oferte de pret de la furnizorii de materiale si cuprinderea acestora in devizele oferta;
- Verificarea documentatiei pentru licitatii si analiza proiectului din punct de vedere tehnic;
- Analiza de pret pe activitati si/sau incadrarea in norme de deviz ;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnrizorii;
- Intocmirea si sustinerea situatiilor de plata in fata beneficiarului ;
- Intocmirea rapoartelor de activitate;
- Urmarirea respectarii bugetelor;
- Intocmirea situatiilor de lucrari , inregistrand veniturile si cheltuielile.

CERINTE

- Studii tehnice finalizate: Inginer Instalatii (apa, canal, statii pompare)
- Experienta similara intra 3 si 5 ani pe lucrari de licitatii, ofertare, decontare instalatii apa-canal, retele exterioare;
- Cunoastere program devize: SOFTECH / DOCLIB

BENEFICII OFERITE

Asteptam cv-urile dvs la adresa: cv@qlt.ro; http://www.qlt.ro

DESCRIEREA FIRMEI

MISIUNEA QLT ™

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta. Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.

Alegand colaborarea cu QLT ™, veti obtine: PROFESIONALISM, CALITATE & INOVATIE.

Principala caracteristica care ne defineste ca profesionisti este usurinta de a identifica potentialul candidatilor si capacitatea acestora de a se integra si de a aduce plus valoare echipelor in care vor fi integrati.