INGINER OFERTARE - cu background electric sau mecanic - pentru firma europeana

Nefertiti Human Capital Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru - important grup de firme ce activeaza in domeniul instalatiilor (pentru constructii), suntem in cautarea a doi INGINERI OFERTARE, cu background electric sau mecanic.

Domeniile in care clientul nostru dezvolta proiecte sunt:
- sisteme electrice
- HVAC
- instalatii sanitare
- sisteme automate de inchidere/ securitate
- sisteme mecanice
- instalatii complexe (transfer date)

Principalele atributii ale postului sunt:

- analizeaza proiectul ce urmeaza a fi ofertat;
- calculeaza necesarul de materiale si echipamente ¿¿¿ cu ajutorul departamentului tehnic-;
- intocmeste cererile de oferta pentru materiale, furnizori de materiale, echipamente, servicii, subcontractori;
- pastreaza legatura cu furnizorii de materiale si servicii
- selecteaza furnizorii agreati de companie
- intocmeste oferta finala ce urmeaza a fi transmisa clientului;
- participa la intocmirea dosarelor pentru licitatii ;

CERINTE

- studii superioare de specialitate (domeniul mecanic sau electric)
- experienta pe un post similar minim 4 ani
- cunostinte lb. straine ¿¿¿ engleza- conversational

- atentie la detalii
- team player organizare
- abilitati de comunicare si negociere
- personalitate energica si flexibila
- capaciatate de asimilare cunostinte tehnice

BENEFICII OFERITE

- negociabile

NEFERTITI Human Capital Consulting este una din putinele companii de resurse umane ce iti garanteaza deplina confidentialitate a datelor trimise, lucreaza alaturi de tine la alegerea/ schimbarea/ consolidarea carierei, iti prezinta in timp real toate oportunitatile ivite in portofoliul sau, iti prezinta fiecare job in parte, fara a ascunde nici un inconvenient legat de acesta.

Trimite-ne CV-ul tau si lasa consultantii nostri sa lucreze pentru tine. Alaturi de Nefertiti Human Capital Consulting nu pierzi nimic (nici macar timp - te invitam la interviu doar dupa ce iti prezentam telefonic job-ul si ne asiguram ca esti interesat de el) dar primesti consultanta unor specialisti fara a face alt efort decat sa te prezinti la un interviu.

Pentru aplicatii ce nu au legatura cu anuntul de mai jos, puteti aplica spontan trimitand CV-ul pe adresa cv@nefertiti-hcc.ro.