Inginer Ofertare

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmarire anunturi de participare/cereri de oferta SEAP
Intocmire de cereri de clarificari la licitatii
Intocmire documentatie licitatie (documente de calificare, propunere tehnica, propunere financiara)
Inchidere dosare de licitatie
Urmarire lucrari/contracte de executie
Evidenta plati/incasari
Intocmirea devizelor oferta pentru participarea la licitatiile publice si private, cat si in cadrul cererilor de oferta.
Studierea caietelor de sarcini si a documentatiei de atribuire pentru participarea la licitatii.
Intocmirea situatiilor de lucrari.

CERINTE

Absolvent studii superioare tehnice (constructii / inginerie economica).
Experienta in ofertarea lucrarilor in soft-ofertare / devize /decontari – Windev (experienta utilizare program minim 2 ani).
Cunoasterea altor programe reprezinta un avantaj.
Minim 2 ani experienta in intocmirea documentatiilor de ofertare pentru licitatii publice si private.

BENEFICII OFERITE

Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism.
Echipa tanara si motivata.
Posibilitate de evolutie profesionala, prin accesul la activitati complexe.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)