INGINER OFERTARE

Damami International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea devizelor oferta pentru participarea la licitatiile publice deschise privind retele apa canal, statii pompare, statii epurare, cat si pentru cererile de oferta;
- Studierea caietelor de sarcini si a documentatiei de atribuire pentru participarea la licitatii publice;
- Intocmirea propunerilor tehnice si financiare pentru licitatii;
- Solicitarea de oferte de pret de la furnizorii de materiale si cuprinderea acestora in devizele oferta;
- Verificarea documentatiei pentru licitatii si analiza proiectului din punct de vedere tehnic;
- Analiza de pret pe activitati si/sau incadrarea in norme de deviz;
- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu furnizorii;
- Intocmirea si sustinerea situatiilor de plata in fata beneficiarului;
- Intocmirea rapoartelor de activitate;
- Urmarirea respectarii bugetelor;
- Intocmirea situatiilor de lucrari, inregistrand veniturile si cheltuielile

CERINTE

- Experienta min 3-5 ani in ofertare / decontare
- Program de devize windev
- Cunostinte foarte bune de excel, word

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta.