INGINER OFERTARE

BEST PRODUCTS GRUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea de oferte la cerere si cu consultarea responsabililor de proiect;
- Promovarea si vanzarea produselor;
- Acordarea de asistenta tehnica clientilor;
- Pregatirea si avizarea contractelor;
- Monitorizarea concurentei;
- Asigurarea nivelului de vanzari stabilit;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Respectarea politicii de preturi si discounturi.

CERINTE

- Absolvent studii superioare tehnice (preferabil Universitatea de Constructii);
- Engleza nivel mediu;
- Cunostinte de operare PC - Word, Excel;
- Capacitate foarte buna de comunicare atat cu clientii cat si cu colegii, seriozitate, implicare, responsabilitate;
- Capacitate de a lucra cu produse tehnice;
- Perseverent, tenace, orientat spre rezultate.
- Disponibilitate la deplasari in teritoriu.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera salariu fix si comision din vanzari, telefon mobil, masina de serviciu.

Comercializare, distributie materiale de constructii import propriu