Inginer Ofertare

ACVATOT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmirea ofertelor tehnico-financiare in vederea participarii la licitatii;
- Verificarea proiectelor si depistarea eventualelor erori;
- Intocmirea documentelor de calificare pentru lucrarile ofertate;
- Colaborarea cu furnizorii de materiale si echipamente;
- Obtinerea scrisorilor de recomandare din partea beneficiarilor;
- Gasirea de noi licitatii la care societatea ar putea participa ;

CERINTE

- diploma de inginer in domeniul constructiilor (drumuri, retele de apa/canalizare; retele de gaz si termoficare) ;
- experienta intre 2-3 ani pe o pozitie similara - constituie un avantaj experienta in domeniul constructiilor edilitare;
- experienta in organizarea si coordonarea uneia sau mai multe echipe de oameni;
- capacitate mare de lucru;
- persoana foarte organizata, responsabila, competenta;
- atitudine pro-activa si spirit analitic;
- implicare in activitatea de derulare a proiectelor;
- abilitati foarte bune de comunicare si relationare;
- Cunostinte Primavera, Softeh.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- tichete de masa;
- abonament medical la o clinica privata;
- programe de formare profesionala;
- integrarea intr-o echipa tanara si competitiva;
- expunerea la un mediu international de lucru.