Inginer ofertare

zeitconcept servicii de personal SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste si gestioneaza ofertele tehnico-comerciale
- Asigura managementul procesului de intocmire, aprobare si predare a ofertelor
- Raspunde de predarea la termen a ofertelor si de respectarea specificatiilor tehnice din caietul de sarcini
- Raspunde de intocmirea si actualizarea bazei de date: furnizori, materiale si servicii
- Coordoneaza activitatea de selectare a subantreprenorilor agreati in faza de ofertare
- Analizeaza si isi insuseste documentatia de ofertare

CERINTE

- Nu sunt necesare studii superioare de specialitate
- Experienta minim 3 ani
- Cunostinte avansate de limba engleza
- Cunostinte limba slovaca si/sau limba germana constituie un mare avantaj
- Cunostinte PC: MS Office, Internet, programe speciale de ofertare

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant:

Dezvoltare profesionala si personala continua

Agentia de selectie si plasare de forta de munca S.C. zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. este filiala din Bucuresti a companiei germane zeitconcept Personaldienstleistungen GmbH care ofera clientilor sai din Romania solutii inteligente de personal, un plus de flexibilitate in afaceri si transparenta in cooperare.
zeitconcept Servicii de Personal S.R.L. ofera servicii de consultanta in vederea identificarii si angajarii de personal calificat, servicii de plasare definitiva de forta de munca prin recrutare profesionala si selectie de forta de munca, precum si alte servicii aditionale, necesare succesului clientilor sai.