Inginer Ofertare

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, cunoscuta firma din domeniul producerii de semnalistica outdoor, semnalistica indoor, mobilier personalizat si print digital de inalta rezolutie cautam persoane pentru postul :

InginerOfertare

Rolul:

- Intocmirea necesarului de materiale si a calculatiei de pret de materiale si manopera pentru ofertare;

- Relevee la locatii;

- Intocmirea dosarului de executie (solutii tehnice de executie si montaj, materiale, dimensiuni, structura de rezistenta etc);

- Intocmirea dosarelor tehnice de executie si a dosarelor de autorizatie de constructie;

- Asigurarea asistentei tehnice si urmarirea procesului de executie in productie.

CERINTE

Competente profesionale:

- Absolvent facultate de constructii civile/Politehnica;

- Experienta de minim 2 ani in proiectare;

- Experienta in urmarire proces de productie (avantaj);

- Cunostinte avansate de PC: AutoCad si Corel Draw;

- Experienta in productie publicitara (avantaj);

Personalitate:

- Atitudine pozitiva;

- Bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte bun;

- Posibilitate de lucru intr-o echipa tanara si dinamica;

- Bonusuri in functie de performante.

- A young and dynamic team, experienced professionals offering HR Consulting & Recruitment services.

- We have a change-management approach.

- We fill the need for Professionalism, Confidentiality, Ethic, Rapidity and Quality Guarantees.